Akcijos

Kviečiame skiepytis nuo gripo!

Gripas – ūminė kvėpavimo infekcija, plintanti lašeliniu būdu, užsikrečiant nuo sergančio žmogaus. PSO duomenimis, kasmet gripu Lietuvoje suserga 5-10 proc. gyventojų, 15-30 proc. visų susirgimų atvejų komplikuojasi. Skiepytis nuo gripo reikia kasmet, nes kiekvienais metais gripo virusas kinta (mutuoja).

Akcija galioja nuo lapkričio 11 d. iki gruodžio 31 d.

Anti-RBD SARS-CoV-2 IgG tyrimas

Atliekame Anti – RBD SARS-CoV-2 koronoviruso IgG antikūnus (tikslus antikūnų kiekis skaičiais), t.y. antikūnų kiekis prieš Covid virusą. Jie atliekami po dviejų skiepų, praėjus 3-4 savaitėms arba persirgus Covid virusine infekcija. Persirgus Covid virusine infekcija, žiūrima kiek antikūnių yra susidarę prieš Covid virusą ir ar nereikia skiepytis.
Skiepytis reikia persirgus Covid virusine infekcija, jei kiekybinis antikūnių kiekis prieš spyglio baltymą yra mažas.

Akcija vyksta iki lapkričio 30 d.

18,00 Eur + 3 Eur kraujo paėmimas iš venos

VITAMINO D TURĖSI - SVEIKATAI PADĖSI!

Trūksta jėgų? Sumažėjo atsparumas infekcijoms? Skauda raumenis ar sąnarius? Užklupo depresija? Paskubėkite išsitirti, ar neišseko saulės vitamino atsargos!
Saulė – pagrindinis mums būtino vitamino D šaltinis. Jo trūkstant sunkiau pasipriešinti rimtoms ligoms. Kenkia ir per didelis šio vitamino kiekis.

Vitaminas D mažina riziką susirgti:
širdies ir kraujagyslių ligomis, diabetu;
storosios žarnos, krūties, prostatos vėžiu;
išsėtine skleroze, demencija, depresija;
gripu, peršalimo ligomis bei tuberkulioze; kai kuriomis autoimuninėmis ligomis;
rachitu, osteoporoze ir kt.
Dabar vitamino D tyrimas – daug pigiau!

Akcija vyksta nuo rugsėjo 10 d. iki lapkričio 30 d.

10,00 Eur. (buvo – 18,00 Eur.) + kraujo paėmimas iš piršto arba iš venos 3,00 Eur

LĖTINIO NUOVARGIO IŠTYRIMO PROGRAMA

Lėtinio nuovargio sindromas – tai nuolatinis ar pasikartojantis nuovargis, kuris sumažina vidutinį dienos aktyvumą, silpnina imunitetą.
Jeigu jus vargina: prakaitavimas, bendras silpnumas, vakarais norisi prigulti, rytais nėra jėgų pradėti darbus, nieko nesinori, pablogėja regėjimas, patiriate daug streso kasdieniniame gyvenime, blanksta gyvenimo spalvos, galbūt sergate mažakraujyste ir trūksta vitamino D.
Kviečiame šiuos tyrimus atlikti visų amžiaus grupių žmonėms (vaikams, aktyvioms jaunoms moterims, nėščiosioms, senjorams).
Kviečiame atlikti šiuos tyrimus:

Vitaminas D
Vitaminas B12
Feritinas
Akcija galioja tik darant visus tris tyrimus kartu.

Akcija vyksta nuo spalio 25 d. iki lapkričio 23 d.

Kaina 29,00 Eur (buvo 55,00 Eur) + kraujo paėmimas iš venos 3,00 Eur

PACIENTŲ DĖMESIUI!

Paskelbus karantiną Lietuvos Respublikoje, keičiasi klinikos pacientų priėmimo tvarka. Informacija ir registracija mob. telefonu 868657492 arba tel. 2505749. Taip pat jau galima registruotis internetu manodaktaras.lt ir idameda.lt internetiniuose puslapiuose.
Arba galite rašyti mums adresu idameda@gmail.com.
DIRBAME TIK PAGAL IŠANKSTINĘ REGISTRACIJĄ.
Atvykstant dėvėti apsaugines veido priemones (medicinines kaukes ar kitus apsauginius veido dangalus) ir pirštines bei dėl pacientų srautų reguliavimo, atvykti ne ankščiau kaip likus 10 min. iki Jūsų vizito.
Asmenys, kuriems yra pakilusi kūno temperatūra (37,8º), per paskutines 14 d. buvo išvykęs iš Lietuvos, turėjo artimą sąlytį (bendravo) su patvirtintu COVID-19 arba yra saviizoliacijoje, klinikoje nepriimami.
Kitais atvejais yra pildoma epidemiologinė deklaracija ir gydytojas sprendžia, ar galite atvykti į kliniką tiesioginei konsultacijai.
Taip pat užtikriname įrangos ir paviršių dezinfekavimą, kabinetų vėdinimą po kiekvieno paciento apsilankymo.

Laikykimės nurodymų, saugokime vienas kitą ir būkime sveiki!

UAB „IDAMEDA“ administracija