Akcijos

NAUJIENA!!!

LIETUVOJE JAU ATLIEKAMAS SEROLOGINIS NEMATODŲ (Apvaliųjų kirmėlių – askaridžių, šuninių šeimos helmintinių parazitas – toxocara, Filara, Strongyloides, Trichinella, Anisakis, Ankylostoma) tyrimas iš kraujo serumo. Iš kraujo serumo atlikti tyrimai yra tikslesni negu iš išmatų, ypač askaridžių, kurių lerva vystosi plonąjame žarnyne.
Kirminų kiaušinėliais užsikrečiama valgant neplautas daržoves ir vaisius arba parazitų kiaušinėliais yra užkrėstos šunų ir kačių išmatos, todėl būtina laikytis asmens higienos, dažniau plauti rankas, ypač plauti vaisius ir daržoves.

Ankstyvieji simptomai po 6-10 dienų nuo užsikrėtimo: pakilusi temperatūra, alergijos požymiai, bėrimai įvairiose kūno vietose, kojų patinimas, išangės niežulys, viduriavimas, pilvo skausmai, apetito stoka, bronchitas, kosulys, akių junginės uždegimas, gali išsivystyti net mažakraujystė.

Būtina tikrintis vaikams, suaugusiems, keliaujanties į kitas šalis (Indija, Afrika, P. Azija, P. Amerika), o ypač kačių ir šuniukų mylėtojams.

Serologinis Nematodų (7 apvaliųjų kirmėlių: askaridžių, šuninių šeimos helmintinių parazitas – toxocara, Filara, Strongyloides, Trichinella, Anisakis, Ankylostoma) tyrimas iš kraujo serumo tik 50Eur + 5Eur kraujo paėmimas iš venos (darant visas kartu)!!!

AKCIJA!!!
Šuninių šeimos helmintinis parazitas Toxocara canis tyrimas 15Eur + 5Eur kraujo paėmimas iš venos (buvo 20Eur).
Ascaris IgG (suaugusios kirmėlės) tyrimas 13,50Eur + 5Eur kraujo paėmimas iš venos. (buvo 15Eur).
Ascaris IgG (lervos) tyrimas 13,50Eur + 5Eur kraujo paėmimas iš venos (buvo 15Eur).
Akcija trunka nuo 2019-06-26 iki 2019-08-30.

TAI AKTUALU VISIEMS, PASITIKRINKIME, KAD BŪTUME SVEIKI IR LAIMINGI!

Kad visi pasiruoštume eiti į mokyklą ir būtume sveiki bei laimingi!

Kviečiame atvykti įvairaus amžiaus moksleivius pasitikrinti sveikatą. Atliekami 7 tyrimai – bendras kraujo tyrimas, bendro baltymo tyrimas, gliukozė, kalcis, feritinas, vitaminas D, bendras šlapimo tyrimas.

Akcija vyksta nuo 2019-08-01 iki 2019-09-30

25,00 Eur (buvo 54,50 Eur) + kraujo paėmimas iš venos 5,00 Eur

AR JŪSŲ VAIKAS NĖRA SLAPTOSIOS TUBERKULIOZĖS NEŠIOTOJAS?

Ypač tikslus Quantiferon TB Gold PLus tuberkuliozės tyrimas iš kraujo.

Užsikrėtus tuberkuliozės mikobakterija, žmogaus organizme išsiskiria specifinis baltymas – gama interferonas. Būtent jo kiekį tyrimas ir įvertina. Pagal baltymo kiekį organizme tyrimas atskleidžia, ar žmogus yra užsikrėtęs tuberkulioze. Pagal tai, kokia tuberkulioze ligonis užsikrėtęs, gydytojas paskiria tolesnį gydymą.

Akcija vyksta nuo 2019-08-01 iki 2019-09-30

35,00 Eur (buvo 38,00 Eur) + kraujo paėmimas iš venos 5,00 Eur

AKTUALU Pasitikrinkite, ar turite imunitetą tymams!

Tymai – tai ūmi, itin užkrečiama virusinė infekcija, plintanti oro lašeliniu būdu ir pasireiškianti karščiavimu, bėrimu ir kvėpavimo takų bei akių junginės uždegimu. Tymai buvo ir iki šiol yra viena dažniausių mirčių priežasčių tarp visų vakcinomis kontroliuojamų ligų. Didžiausią riziką tymai kelia nesirgusiems, neskiepytiems ar nepilnai skiepytiems kūdikiams, nėščiosioms. Pagrindinė tymų kontrolės priemonė – didelės skiepijimų nuo tymų apimtys (daugiau nei 95 proc. paskiepytų kiekvienoje amžiaus grupėje), sukuriančios aukšto lygio kolektyvinį imunitetą visuomenėje, tada tymų virusas negali plisti.

Mūsų klinikoje atliekamas tymų IgG iš kraujo serumo.

15,00 Eur + kraujo paėmimas iš venos 5,00 Eur

IŠSITIRK DĖL ŽIV NEMOKAMAI

Kodėl svarbu žinoti?
Kuo anksčiau sužinosite, kad esate užsikrėtę ŽIV, tuo anksčiau gausite tinkamą medicininę priežiūrą.
Laiku sužinojus apie ŽIV, išgelbėsite savo gyvybę, o gydymas ir priežiūra bus kompensuojami.
Dauguma žmonių su ŽIV gali gyventi ilgą ir sveiką gyvenimą.
Profilaktinis sveikatos patikrinimas turi apimti ir ištyrimą dėl ŽIV infekcijos.

Kviečiame ir rekomenduojame būtinai skiepytis nuo gripo.

Gripas – ne peršalimas. Jis sukelia vis daugiau ir daugiau komplikacijų, netgi mirtingumą. Mūsų gripo vakcinos yra kokybiškos ir saugios. Sezoninio gripo vakcinos sudėtyje yra 3 antigenai (dviejų A tipo potipių padermių (H1N1 ir H3N2) bei vieno B tipo padermė. Visos sezoninio gripo vakcinos gaminamos pagal Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomenduojamą antigeninę sudėtį kiekvieniems metams.

Vakcinos kaina - 9,50 Eur.