Akcijos

PACIENTŲ DĖMESIUI!

Paskelbus karantiną Lietuvos Respublikoje, keičiasi klinikos pacientų priėmimo tvarka. Informacija ir registracija mob. telefonu 868657492 arba tel. 2505749. Taip pat jau galima registruotis internetu manodaktaras.lt ir idameda.lt internetiniuose puslapiuose.
Arba galite rašyti mums adresu idameda@gmail.com. Gydytojas su Jumis susisieks.
DIRBAME TIK PAGAL IŠANKSTINĘ REGISTRACIJĄ.
Atvykstant dėvėti apsaugines veido priemones (medicinines kaukes ar kitus apsauginius veido dangalus) ir pirštines bei dėl pacientų srautų reguliavimo, atvykti ne ankščiau kaip likus 10 min. iki Jūsų vizito.
Asmenys, kuriems yra pakilusi kūno temperatūra (37,8º), per paskutines 14 d. buvo išvykęs iš Lietuvos, turėjo artimą sąlytį (bendravo) su patvirtintu COVID-19 arba yra saviizoliacijoje, klinikoje nepriimami.
Kitais atvejais yra pildoma epidemiologinė deklaracija ir gydytojas sprendžia, ar galite atvykti į kliniką tiesioginei konsultacijai.
Taip pat užtikriname įrangos ir paviršių dezinfekavimą, kabinetų vėdinimą po kiekvieno paciento apsilankymo.

Laikykimės nurodymų, saugokime vienas kitą ir būkime sveiki!

UAB „IDAMEDA“ administracija

HEPATITO B IR HEPATITO C TYRIMAI

Hepatitas yra sisteminė kepenų infekcinė liga, pažeidžianti parenchimines kepenų ląsteles, kurios degeneruoja (išsigimsta) ir atrofuojasi (sumažėja, sunyksta). Pakitusios kepenys nebegali suskaidyti iš virškinamojo trakto į kraują patekusių nuodingųjų medžiagų. Pasireiškia silpnumas, apetito stoka, pykinimas, rečiau karščiavimas, viso kūno odos niežulys, pageltimas, deginimo jausmas burnos ertmėje, dešinės pašonės ar sąnarių skausma.

Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, daugiau nei 2 mlrd. žmonių yra užsikrėtę hepatitu B, iš jų 350 mln. serga lėtine ligos forma.

Kviečiame išsitirti ar nesergate Hepatitu B ir/ar Hepatitu C!!!

Akcijos trukmė nuo birželio 15d. iki birželio 30d.

HbsAg (hepatitas B) ir HCV (hepatitas C) - 19,00 Eur. + 3,00 Eur. kraujo paėmimas iš venos.

STRESO SUKELIAMŲ PASEKMIŲ IŠTYRIMO PROGRAMA

Vienos dažniausių ilgalaikio ir nuolatinio streso pasekmių yra sutrikęs širdies darbas, skrandžio opos ir virškinimo sistemos sutrikimai, skydliaukės ligos. Tai išties labai rimtos ir pavojingos ligos.
Jeigu jus vargina: prakaitavimas, bendras silpnumas, tirpsta rankos, vargina mėšlungis, vakarais norisi prigulti, rytais nėra jėgų pradėti darbus, nieko nesinori, pablogėja regėjimas, diskomfortas pilve, padidintas nervingumas, jautrumas, patiriate daug streso kasdieniniame gyvenime, blanksta gyvenimo spalvos.
Kviečiame atlikti šiuos tyrimus:

TSH skydliaukės hormonas;
ATPO mikrosominiai antikūnai;
AST kepenų fermentas;
ALT kepenų fermentas;
Tiesioginis bilirubinas;
Bendras bilirubinas;
GGT kepenų fermentas;
Magnis;
Vitaminas D3.

Tyrimus atvykti atlikti ryte nevalgius.
Akcija vyksta nuo birželio 1 d. iki birželio 30d.

29,00 EUR. (buvo 81,50 Eur. ) + kraujo paėmimas iš venos 3,00 Eur.

PASITIKRINKITE, AR NESATE ALERGIŠKAS MAISTUI IR APLINKAI!

Alergija yra neįprasta ir itin jautri organizmo reakcija į įvairius aplinkos veiksnius, alergines ir antigenines medžiagas – namų dulkes, chemines medžiagas, žiedadulkes, maisto produktus. Alergijos metu, imuninė sistema į natūraliai gamtoje esančias daleles – alergenus – reaguoja kaip į grėsmingus svetimkūnius ir sukelia alerginę reakciją. Alergijos tyrimai padės Jums nustatyti, ar esate alergiškas ir imtis būtiniausių apsaugos priemonių. Laboratorinio kraujo tyrimo metu, organizme aptinkamas atsakas į alergenus (antigenus), pasireiškiantis kaip antikūnų pagausėjimas kraujyje.

Jeigu jus vargina kosulys bei dusulys, būnant gryname ore ar patalpose, jei atsigėrus pieno, suvalgius kurios nors mėsos ar vaisių, išberia, vargina virškinimo sutrikimai ar
kamuoja visi išvardinti simptomai, rekomenduojame atlikti alergenų paletes.

AKCIJA!

Įkvepiamųjų alergenų paletė 29 alergenai (Euroimun) – 45,00 Eur. (buvo 50,00 Eur.)
Maisto alergenų paletė 35 alergenai (Euroimun) – 60,00 Eur. (buvo 70,00 Eur.)
Mišri alergenų paletė 35 alergenai (Euroimun) – 60,00 Eur. (buvo 70,00 Eur.)

Akcija trunka nuo birželio 1d. iki birželio 30d.

NUO 45,00 Eur. iki 60,00 Eur. + kraujo paėmimas iš venos 3,00 Eur.

VITAMINO D TURĖSI - SVEIKATAI PADĖSI!

Trūksta jėgų? Sumažėjo atsparumas infekcijoms? Skauda raumenis ar sąnarius? Užklupo depresija? Paskubėkite išsitirti, ar neišseko saulės vitamino atsargos!

Saulė – pagrindinis mums būtino vitamino D šaltinis. Jo trūkstant sunkiau pasipriešinti rimtoms ligoms. Kenkia ir per didelis šio vitamino kiekis.
Vitaminas D mažina riziką susirgti:
širdies ir kraujagyslių ligomis, diabetu;
storosios žarnos, krūties, prostatos vėžiu;
išsėtine skleroze, demencija, depresija;
gripu, peršalimo ligomis bei tuberkulioze; kai kuriomis autoimuninėmis ligomis;
rachitu, osteoporoze ir kt.

Akcija vyksta nuo gegužės 18 d. iki birželio 30 d.

10,00 Eur. (buvo – 18,00 Eur.) + kraujo paėmimas vaikams iš piršto 2,00 Eur, suaugusiems iš venos 3,00 Eur.

APSAUGOK STIPRIĄ ŠIRDĮ!

Širdies ir kraujagyslių ligos šienauja gyvybes, bet turime priemonių stipriai sumažinti riziką. Pirmiausia paskubėkite atlikti pažangius kraujo tyrimus, kurie įspėja apie kraujagyslių uždegimą ir širdies nepakankamumą.

Didelio jautrumo hsCRB – atskleidžia kraujagyslių sienelių mikrouždegimą, skatinantį aterosklerozės pažeistų kraujagyslių plyšimą. Uždegimas – vienas iš ateroklerozės ir jos komplikacijų atsiradimo veiksnių.
NT-pro BNP – leidžia greitai diagnozuoti ūmų ir lėtinį širdies nepakankamumą. Šis tyrimas rodo, kiek yra apkrautas ir pavargęs širdies raumuo, jei žmogų ilgiau nei 5 metus kamuoja padidėjęs kraujo spaudimas, didelė tikimybė, kad širdies raumuo nuvargs greičiau. Pirmieji širdies nepakankamumo požymiai – nuovargis, silpnumas, dusulys, vėliau kojų patinimas (edema).

Kviečiame apsilankyti mūsų centre, kad galėtumėme padėti dar nenusilpusiai širdžiai.

Akcija trunka nuo gegužės 11d. iki birželio 30d.

hsCRB ir NT-pro BNP paketo kaina 29,00 Eur. (sena kaina – 42,00 Eur. ) + 3,00 Eur. kraujo paėmimas iš venos.

Kviečiame ir rekomenduojame būtinai skiepytis nuo gripo.

Gripas – ne peršalimas. Jis sukelia vis daugiau ir daugiau komplikacijų, netgi mirtingumą. Mūsų gripo vakcinos yra kokybiškos ir saugios. Naujos kartos keturvalentės gripo vakcinos Vaxigrip Tetra sudėtyje yra 4 antigenai (dviejų A tipo potipių padermės (H1N1 ir H3N2) bei dviejų B tipo padermės). Naujoji vakcina – saugi, bei lyginant su trivalentėmis gripo vakcinomis, turinti didesnį imunogeniškumą.

Vakcinos kaina - 19,00 Eur.

AKTUALU Pasitikrinkite, ar turite imunitetą tymams!

Tymai – tai ūmi, itin užkrečiama virusinė infekcija, plintanti oro lašeliniu būdu ir pasireiškianti karščiavimu, bėrimu ir kvėpavimo takų bei akių junginės uždegimu. Tymai buvo ir iki šiol yra viena dažniausių mirčių priežasčių tarp visų vakcinomis kontroliuojamų ligų. Didžiausią riziką tymai kelia nesirgusiems, neskiepytiems ar nepilnai skiepytiems kūdikiams, nėščiosioms. Pagrindinė tymų kontrolės priemonė – didelės skiepijimų nuo tymų apimtys (daugiau nei 95 proc. paskiepytų kiekvienoje amžiaus grupėje), sukuriančios aukšto lygio kolektyvinį imunitetą visuomenėje, tada tymų virusas negali plisti.

Mūsų klinikoje atliekamas tymų IgG iš kraujo serumo.

15,00 Eur + kraujo paėmimas iš venos 5,00 Eur

IŠSITIRK DĖL ŽIV NEMOKAMAI

Kodėl svarbu žinoti?
Kuo anksčiau sužinosite, kad esate užsikrėtę ŽIV, tuo anksčiau gausite tinkamą medicininę priežiūrą.
Laiku sužinojus apie ŽIV, išgelbėsite savo gyvybę, o gydymas ir priežiūra bus kompensuojami.
Dauguma žmonių su ŽIV gali gyventi ilgą ir sveiką gyvenimą.
Profilaktinis sveikatos patikrinimas turi apimti ir ištyrimą dėl ŽIV infekcijos.