Remigijus Stripeikis

Psichologas

1992 m. baigė Vilniaus universiteto psichologijos specialybės studijas. Jau daugiau nei 25 metus dirba praktinį psichologinio konsultavimo darbą. Artimiausias yra humanistinis – egzistencinis požiūris į žmogų kaip esybę, apdovanotą laisve, kūrybinėmis galiomis, sąmoningumu ir poreikiu suteikti savo buvimui dvasinę prasmę. Terapijoje svarbiausia ne metodai, o ryšys tarp psichologo ir kliento. Todėl savo darbe daugiausia dėmesio skiria autentiško, lygiaverčio ryšio su klientu kūrimui, unikalumo, gyvenimo prasmės paieškoms. Psichologas mano, kad sveikata yra ne simptomų ar problemų nebuvimas, o teigiamas santykis su pasauliu, laimės, gyvenimo prasmės pajauta.

Psichologui darbe  svarbiausia yra pajausti žmogų, susitikti su juo iš tiesų.Tikras susitikimas – tai artumo, bendrumo pojūtis, tai tiesos, kad visi esame tarpusavyje susiję, išgyvenimas. Šis artumas padeda būti šalia, kai sunku.

Turi didelę darbo patirtį, kuri darbo nepavertė rutina. Į kiekvieną psichologinį susitikimą vis dar žvelgia kaip į naują patirtį, dar vieną galimybę asmenybiškai ir profesiškai praturtėti.
Pagrindinis psichologo darbo instrumentas yra jo paties asmenybė.
Pagrindiniai Remigijaus Stripeikio instrumentai – tai domėjimasis gyvenimu, vidiniu žmogaus pasauliu, mokėjimas klausytis, jausti kliento nuotaiką, jausmus.

Rašo straipsnius asmenybės augimo ir savęs pažinimo temomis. Straipsniai yra publikuoti delfi.ltbernardinai.ltpsichika.eu portaluose.

Registracija internetu