Akcijos

INFORMACIJA DĖL KARANTINO

Gerbiami pacientai,

atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso COVID-19 plitimo, Vyriausybė paskelbė karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Laikydamiesi Vyriausybės nurodymų, stabdome asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą UAB „Idameda“ šeimos medicinos centre. Būtinąją medicinos pagalbą, šeimos gydytojų konsultacijas nuotoliniu būdu Jums suteiks įstaiga prie kurios Jūs esate prisiregistravę. Karantino režimo metu taikomus apribojimus rasite sam.lrv.lt internetinėje svetainėje.
Visi norime, kad Lietuvos žmonės įveiktų šią krizę kaip galima lengviau ir greičiau. Saugokime vieni kitus, būkime kantrūs ir supratingi.
UAB „Idameda“ pradeda darbą pasibaigus karantinui.

LĖTINIO NUOVARGIO IŠTYRIMO PROGRAMA

Lėtinio nuovargio sindromas – tai nuolatinis ar pasikartojantis nuovargis, nepraeinantis išsimiegojus ir sumažinantis vidutinį dienos aktyvumą

Jeigu jus vargina: prakaitavimas, bendras silpnumas, vakarais norisi prigulti, rytais nėra jėgų pradėti darbus, nieko nesinori, vargina skausmas po dešiniu šonkaulių lanku, pablogėja regėjimas, pavalgius pučia pilvą, padidėjęs raugėjimas pavalgius, diskomfortas pilve, padidintas nervingumas, jautrumas, patiriate daug streso kasdieniniame gyvenime, blanksta gyvenimo spalvos.

Kviečiame atlikti šiuos tyrimus:

Bendras kraujo tyrimas;
Gliukozė;
TSH skydliaukės hormonas;
Lipidograma (CHOL, DTL, MTL, TG)
AST kepenų fermentas;
ALT kepenų fermentas;
Tiesioginis bilirubinas;
GGT kepenų fermentas;
ALP šarminė fosfotazė;
FE geležis;
Vitaminas D3.

Tyrimus atvykti atlikti ryte nevalgius.
Akcija vyksta nuo vasario 6 d. iki kovo 30 d.

Paketo kaina 46,00 Eur. (buvo – 83,50 Eur.) + kraujo paėmimas iš venos 3,00 Eur.

SKIEPAI NUO ERKINIO ENCEFALITO

Erkinis encefalitas – smegenis pažeidžiantis nervų sistemos uždegimas.
Ligos sukėlėją per seiles dažniausiai perduoda įsisiurbusi erkė pirmosiomis įsisiurbimo minutėmis. Kadangi erkė įsisiurbia neskausmingai, beveik pusė susirgusiųjų erkiniu encefalitu teigia erkės net nematę. Šiais metais erkės ypatingai aktyvios jau dabar, nes nebuvo žiemos.

Simptomai:
• karščiavimas, gripą primenantys kaulų, raumenų, galvos skausmai;
• pykinimas ir (arba) vėmimas, sprando raumenų sustingimas;
• sąmonės, orientacijos, mąstymo, kalbos sutrikimai, nevalingas drebulys, sutrikusi pusiausvyra ir koordinacija, traukuliai ir kiti nekontroliuojami sutrikimai.

Kadangi Lietuva patenka į endeminę erkinio encefalito zoną, o gydymo nuo erkinio encefalito nėra (tik simptomų malšinimas), laiku neaptiktas, jis gali sukelti itin sunkių komplikacijų – paralyžių ar net mirtį, būtent dėl to skiepytis tikrai verta.

Akcija vyksta nuo kovo 2d. iki balandžio 30d.

Suaugusiems TIK 32,00 Eur, vaikams TIK 31,00 Eur + dūrio mėginys 3,00 Eur

LYTIŠKAI PLINTANČIŲ INFEKCIJŲ TYRIMAS

Kodėl svarbu žinoti? Kuo anksčiau sužinosite, kad esate užsikrėtusios lytiškai plintančia infekcija, tuo anksčiau gausite tinkamą medicininę priežiūrą. Dauguma šių infekcinių ligų galima pilnai išgydyti ir taip užkirsti kelią sunkioms komplikacijoms.
Šiuo metu vykdoma akcija 10-ies lytiškai plintančių ligų sukėlėjų nustatymui (PGR). Į tyrimą įeina:
· Chlamydia trachomatis (PGR)
· Chlamydia trachomatis LGV (PGR)
· Neisseria gonorrhoeae (PGR)
· Neisseria gonorrhoea (penA genas) (PGR)
· Ureaplasma urealyticum (PGR)
· Mycoplasma genitalium (PGR)
· Treponema pallidum (PGR)
· Herpes simplex viruso 1 tipas (PGR)
· Herpes simpex viruso 2 tipas (PGR)
· Trichomonas vaginalis (PGR)
Šiam tyrimui atlikti tinka ir šlapimas, ir nuograndos iš gimdos kaklelio (paima ginekologė).

Akcija vyksta nuo kovo 2 d. iki kovo 31 d.

60,00 Eur (buvo 120,00 Eur) + tyrimo paėmimas 7,00 Eur

Kviečiame pasitikrinti! Ar jums nestokoja jėgų, ar nesergate mažakraujyste (anemija)?

Visada rytais jėgų dar pakanka, o vakarais nuovargis lenkia prie žemės, didėja dirglumas, blanksta gyvenimo spalvos, tai gali būti pavojingi artėjančios anemijos (mažakraujystės) ženklai.

Tai aktualu tiek vaikams, tiek nėščioms moterims, tiek paauglėms, tiek pacientams, kurie turi nuolat žemą hemoglobiną ir serga mažakraujyste, bei pagyvenusio amžiaus žmonėms, kurie skundžiasi atsikosėjimu krauju bei užkietėjusiomis tamsiomis išmatomis.

Į tyrimų paketą įeina:
Feritinas – vienas jautrausių ir specifiškiausių rodiklių, kuris padeda nustatyti organizmo geležies atsargas. Feritino sumažėjimas parodo mažakraujystę.
Vitaminas B12 – rodiklio sumažėjimas parodo prastą mitybą, anemiją, žarnyno ar nervų ligas.
Geležis – šis elementas rodo, geležies deficitinę anemiją, ypač nėščioms moterims, paauglėms, kurios patiria didelį nukraujavimą mėnesinių metu.
Gliukozė – šio angliavandenio trūkumas gali sukelti prakaitavimą, išblyškimą, drebulį, stiprų širdies plakimą, alkio jausmą, sunkumą susikaupti, greitą susierzinimą, išblukusį matymą (regos pablogėjimą). O per didelis kiekis gali sukelti cukrinį diabetą.

Akcija vyksta nuo vasario 6 d. iki kovo 30 d.

29,00 Eur. (buvo – 49,00 Eur.) + kraujo paėmimas iš venos 3,00 Eur.

VITAMINO D TURĖSI – SVEIKATAI PADĖSI!

Trūksta jėgų? Sumažėjo atsparumas infekcijoms? Skauda raumenis ar sąnarius? Užklupo depresija? Paskubėkite išsitirti, ar neišseko saulės vitamino atsargos!

Saulė – pagrindinis mums būtino vitamino D šaltinis. Jo trūkstant sunkiau pasipriešinti rimtoms ligoms. Kenkia ir per didelis šio vitamino kiekis.

Vitaminas D mažina riziką susirgti:
širdies ir kraujagyslių ligomis, diabetu;
storosios žarnos, krūties, prostatos vėžiu;
išsėtine skleroze, demencija, depresija;
gripu, peršalimo ligomis bei tuberkulioze; kai kuriomis autoimuninėmis ligomis;
rachitu, osteoporoze ir kt.

Dabar vitamino D tyrimas – daug pigiau!

Akcija vyksta nuo vasario 6 d. iki kovo 30 d.

10,00 Eur (buvo 18,00 Eur) + kraujo paėmimas vaikams iš piršto 2,00 Eur, suaugusiems iš venos 3,00 Eur

AKCIJA GINEKOLOGINIAMS TYRIMAMS

Kuo anksčiau sužinosite, kad esate užsikrėtę lytiškai plintančia infekcija (LPI), tuo anksčiau gausite tinkamą medicininę priežiūrą. Dauguma šių infekcinių ligų galima pilnai išgydyti ir taip užkirsti kelią sunkioms komplikacijoms.
Laiku sužinojus apie aukštos rizikos žmogaus papilomos virusą (ŽPV), išgelbėsite savo gyvybę, užkirsdamos kelią gimdos kaklelio vėžiui, o laiku gydant kitas lytiškai plintančias infekcijas, tokias, kaip Chlamidija išvengsite su jomis susijusių komplikacijų, tokių kaip dubens organų uždegimas ar nevaisingumas.
Gimdos kaklelio vėžys susiformuoja tada, kai gimdos kaklelio gleivinėje pakitusios ląstelės pradeda nekontroliuojamai daugintis, išplinta į aplinkinius organus bei audinius. Ikivėžinius pokyčius galima nustatyti reguliarai atliekant citologinį PAP tyrimą.

7–ių lytiškai plintančių sukelėjų (Chlamydia trachomatis, Neisseria gonorrhoeae, Mycoplasma hominis, Mycoplasma genitalium, Ureaplasma urealyticum, Ureaplasma parvum, Trichomonas vaginalis) nustatymas (PGR) 50,00 Eur.
ŽPV aukštos rizikos genotipo nustatymas (16; 18; 31; 33; 35; 39; 45; 52; 56; 58; 59; 66) (PGR) 40,00 Eur.
Gimdos kaklelio citologinis tyrimas iš skystosios terpės 17,00 Eur.

Akcija vyksta nuo kovo 2 d. iki balandžio 30 d.

Tyrimo kaina + tyrimo paėmimas (7,00 Eur)

Kviečiame ir rekomenduojame būtinai skiepytis nuo gripo.

Gripas – ne peršalimas. Jis sukelia vis daugiau ir daugiau komplikacijų, netgi mirtingumą. Mūsų gripo vakcinos yra kokybiškos ir saugios. Naujos kartos keturvalentės gripo vakcinos Vaxigrip Tetra sudėtyje yra 4 antigenai (dviejų A tipo potipių padermės (H1N1 ir H3N2) bei dviejų B tipo padermės). Naujoji vakcina – saugi, bei lyginant su trivalentėmis gripo vakcinomis, turinti didesnį imunogeniškumą.

Vakcinos kaina - 19,00 Eur.

AKTUALU Pasitikrinkite, ar turite imunitetą tymams!

Tymai – tai ūmi, itin užkrečiama virusinė infekcija, plintanti oro lašeliniu būdu ir pasireiškianti karščiavimu, bėrimu ir kvėpavimo takų bei akių junginės uždegimu. Tymai buvo ir iki šiol yra viena dažniausių mirčių priežasčių tarp visų vakcinomis kontroliuojamų ligų. Didžiausią riziką tymai kelia nesirgusiems, neskiepytiems ar nepilnai skiepytiems kūdikiams, nėščiosioms. Pagrindinė tymų kontrolės priemonė – didelės skiepijimų nuo tymų apimtys (daugiau nei 95 proc. paskiepytų kiekvienoje amžiaus grupėje), sukuriančios aukšto lygio kolektyvinį imunitetą visuomenėje, tada tymų virusas negali plisti.

Mūsų klinikoje atliekamas tymų IgG iš kraujo serumo.

15,00 Eur + kraujo paėmimas iš venos 5,00 Eur

IŠSITIRK DĖL ŽIV NEMOKAMAI

Kodėl svarbu žinoti?
Kuo anksčiau sužinosite, kad esate užsikrėtę ŽIV, tuo anksčiau gausite tinkamą medicininę priežiūrą.
Laiku sužinojus apie ŽIV, išgelbėsite savo gyvybę, o gydymas ir priežiūra bus kompensuojami.
Dauguma žmonių su ŽIV gali gyventi ilgą ir sveiką gyvenimą.
Profilaktinis sveikatos patikrinimas turi apimti ir ištyrimą dėl ŽIV infekcijos.