Akcijos

Kviečiame ir rekomenduojame būtinai skiepytis nuo gripo.

Gripas – ne peršalimas. Jis sukelia vis daugiau ir daugiau komplikacijų, netgi mirtingumą. Mūsų gripo vakcinos yra kokybiškos ir saugios. Sezoninio gripo vakcinos sudėtyje yra 3 antigenai (dviejų A tipo potipių padermių (H1N1 ir H3N2) bei vieno B tipo padermė. Visos sezoninio gripo vakcinos gaminamos pagal Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomenduojamą antigeninę sudėtį kiekvieniems metams.

Vakcinos kaina - 9,50 Eur.

IŠSITIRK DĖL ŽIV NEMOKAMAI

Kodėl svarbu žinoti?
Kuo anksčiau sužinosite, kad esate užsikrėtę ŽIV, tuo anksčiau gausite tinkamą medicininę priežiūrą.
Laiku sužinojus apie ŽIV, išgelbėsite savo gyvybę, o gydymas ir priežiūra bus kompensuojami.
Dauguma žmonių su ŽIV gali gyventi ilgą ir sveiką gyvenimą.
Profilaktinis sveikatos patikrinimas turi apimti ir ištyrimą dėl ŽIV infekcijos.

Vitamino D akcija

Vitaminas D atsakingas už tai, kad organizmas sėkmingai įsisavintų kalcį. Kalcis yra gyvybiškai svarbus, jei norite turėti sveikus kaulus, dantis ir kitas kaulines ir kremzlines struktūras. Šis vitaminas taip pat atsakingas už sveiką raumenų ir širdies funkcionavimą.
Vitaminas D vaidina svarbų vaidmenį kovojant su infekcijomis – jei šio vitamino kiekis mažas, žmogus yra lengvai puolamas įvairių infekcijų ir dažnai serga.
Vitaminas D padeda išvengti rachito, artrito ir osteoporozės, dalyvauja augimo ir brendimo procesuose, greičiau iš organizmo pašalina toksiškai veikiantį šviną, būtinas sveikai nervų sistemai ir imunitetui.

Vitaminas D:

  • mažina kaulų lūžių riziką;
  • stiprina imunitetą;
  • gerina širdies funkciją;
  • greitina žaizdų gijimą;
  • svarbus depresijos prevencijai;
  • sumažina riziką susirgti daugeliu kitų ligų.

Akcija vyksta iki 2019-03-29

9,00 eurai (buvo 18,00 Eur) + kraujo paėmimas (vaikams 2,00 Eur, suaugusiems 3,00 Eur)

Bendro kraujo tyrimo ir CRB akcija

Bendras kraujo tyrimas – tai pirminis kraujo tyrimas, kai norima įvertinti bendrą žmogaus būklę. Jis padeda atskirti bakterinės kilmės ir virusinės kilmės uždegimus, anemiją (mažakraujystę), jei yra sumažėjęs hemoglobino kiekis. Bendru kraujo tyrimu nustatomas kraujo forminių elementų kiekis, dydis ir sudėtis: eritrocitai dėl mažakraujystės, leukocitai dėl imuniteto, lėtinio ar ūminio uždegimo, trombocitai dėl krešėjimo. C-reaktyvinis baltymas – vienas geriausių uždegiminių rodiklių, kurio pokyčiai atsidanda praėjus vos 6 val. po uždegimo pradžios. CRB kiekį svarbu nustatyti įtariant bakterinę ar virusinę infekciją. Atliekamas sergant viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, gripu, sloga, sinusitu, ausų uždegimu, bronchitu, plaučių uždegimu, esant reumatodiniam artritui, vaskulitui, miokardo infarkto klinikinei eigai nustatyti.
Akcija vyksta nuo 2019-02-15 iki 2019-03-15

Kaina 12,00 Eur (buvo 19,00) + kraujo paėmimas (vaikams iš piršto 2,00 Eur, suaugusiems iš venos 3,00 Eur)

Mažakraujystės akcija

Mažakraujystės tyrimas (bendras kraujas, geležies kiekis, folio rūgštis). Geležies kiekio trūkumas sukelia mažakraujystę. Geležis – mikroelementas, kuris įeina į hemoglobino ir mioglobino sudėtį. Šis mikroelementas dalyvauja raudonųjų kūnelių (eritrocitų) bei tam tikrų fermentų susidarymo procesuose. Tai pat geležis yra atsakinga už deguonies pernešimą į audinius. Folio rūgštis yra svarbi baltymų apykaitai, augimo ir vystymosi procesams, taip pat dalyvauja ląstelių atsinaujinimo procesuose. Folio rūgšties reikia daugiau sergant žarnyno ligomis, kepenų ligomis, mažakraujyste, nėštumo metu (folio rūgšties reikia augančiam vaisiui).
Akcija vyksta iki 2019-03-29

Kaina 27,00 Eur (buvo 38,00 Eur) + kraujo paėmimas iš venos 3,00 Eur

Maisto netoleravimo tyrimas Cytolisa

Maisto netoleravimas sukelia vis daugiau ir daugiau sveikatos problemų. Maisto netoleravimas dažnai lieka nepastebėtas, nes simptomai atsiranda tik po kelių valandų ar net dienų po to, kai būna suvartotas „probleminis produktas“.Tokį netoleravimą ypač sunku pastebėti. Galimi simptomai: virškinimo sutrikimai; lėtinis skausmas; viršsvoris; odos problemos.
Nuo 2019-02-15 iki 2019-02-28 d. vykdoma akcija maisto netoleravimo tyrimui Cytolisa. Ištirami 176 maisto produktai ir priedai. Sudaroma 8 dienų rotacinė dieta.

249,00 Eur (buvo 340,00 Eur) + kraujo paėmimas iš venos 5,00 Eur